03 Structura organizatorica ok
Structura organizatorica
Aerotravel mizeaza pe o organizare eficienta, capabila sa ofere clientilor servicii de business travel cu valoare adaugata.
HQ
Leonard Matei
Director Business Travel
Str. Mantuleasa Nr. 31
leonard.matei@aerotravel.ro
Alexandru Andreescu
Director Agentie
Bucuresti
B-dul. Nicolae Balcescu Nr. 26, sector 1
Tel: +40 (0) 21 316 73 06
bucuresti@aerotravel.ro
Departament operational
Departament vanzari
Bogdan Mitu
Director Agentie
Brasov
Str. Matei Basarab Nr. 2
Tel: +40 (0) 268 424 435
brasov@aerotravel.ro
Departament operational
Departament vanzari
Codruta Jold
Director Agentie
Sibiu
Str. Xenopol, Nr.3
Tel: +40 (0) 269 218 140
sibiu@aerotravel.ro
Departament operational
Departament vanzari
Raluca Ungureanu
Director Agentie
Timisoara
Str. Piatra Craiului Nr. 3
Tel: +40 (0) 256 292 960
timisoara@aerotravel.ro
Departament operational
Departament vanzari
Sebastian Gioarsa
Director Agentie
Cluj-Napoca
Str. Horea, Nr.1
Tel: +40 (0) 264 536 926
cluj@aerotravel.ro
Departament operational
Departament vanzari
Cornel Caba
Director Agentie
Oradea
Str. Independentei Nr. 1
Tel: +40 (0) 259 406 642
oradea@aerotravel.ro
Departament operational
Departament vanzari