Contact

Va multumim pentru interesul acordat seviciilor turistice oferite de consultantii Aerotravel!

In functie de zona in care compania dumneavoastra activeaza, va rugam sa contactati consultantii nostri din:


Agentia Aerotravel Bucuresti

DIRECTOR AGENTIE:
ALEXANDRU ANDREESCU

Str. Mantuleasa nr. 31, Et. 1, Sector 2

Tel: +40 21 316 73 06

Fax: +40 21 316 73 08

Asistenta in caz de urgenta:
+40 799 30 30 21

E-mail: bucuresti@aerotravel.ro

Agentia Aerotravel Cluj-Napoca

DIRECTOR AGENTIE:
SEBASTIAN GIOARSA

Str. Horea nr. 1, Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Tel: +40 264 536 926

Fax: +40 264 536 940

Asistenta in caz de urgenta:
+40 799 30 30 25

E-mail: cluj@aerotravel.ro

Agentia Aerotravel Timisoara

DIRECTOR AGENTIE:
RALUCA UNGUREANU

Str. General Eremia Grigorescu nr. 4, Et. 2, Timisoara, jud. Timis

Tel: +40 256 292 960

Fax: +40 256 292 958

Asistenta in caz de urgenta: +40 799 30 30 24

E-mail: timisoara@aerotravel.ro

Agentia Aerotravel Oradea

DIRECTOR AGENTIE:
CORNEL CABA

Str. Independentei nr. 1, Oradea, Jud. Bihor

Tel: +40 259 406 642

Fax: +40 259 406 640

Asistenta in caz de urgenta:
+40 799 30 30 26

E-mail: oradea@aerotravel.ro

Agentia Aerotravel Brasov

DIRECTOR AGENTIE:
BOGDAN MITU

Str. Matei Basarab nr. 2, Brasov, Judet Brasov

Tel: +40 268 424 435

Fax: +40 268 424 438

Asistenta in caz de urgenta:
+40 799 30 30 27

E-mail: brasov@aerotravel.ro

Agentia Aerotravel Sibiu

DIRECTOR AGENTIE:
CODRUTA JOLD

Str. Ioan Lupas nr. 2 (Complexul Sportiv Luceafarul), Sibiu, jud. Sibiu

Tel: +40 269 214 956

Fax: +40 269 213 526

Asistenta in caz de urgenta:
+40 799 30 30 23

E-mail: sibiu@aerotravel.ro